Kurdami namų interjerą ir norint išlaikyti užbaigtą stilių, turime atkreipti dėmesį net į smulkiausias detales, dekoro elementus. Žinoma, interjere įprasta derinti sienų spalvą, tekstūrą, baldus, kilimus. Derinant juos – jungti spalvas, o baldiniai audiniai internetu leidžia sukurti bendrą vaizdą. Kuriant namų interjerą, būtina prie namų stilistikos derinti ir užuolaidas, nes jos sukuria užbaigto interjero vaizdą, didina namų jaukumą, suteikia šilumos. Užuolaidos – būtinas namų akcentas, o siekiant bendro namų stiliaus, būtina jas derinti prie jo.

Klasikinis stilius – tai kai interjeras išsiskiria savo griežtumu ir simetrišku erdvės apsatymu. Tokio stiliaus interjerui yra būdingi natūralūs audiniai – dažnai naudojami vilna, šilkas, aksomas, velvetas, linas ir kiti. Klasikinis stilius gali būti tiek tamsus, tiek šviesus, nes spalvinė gama žemiška – prigesinta balta, pilka, raudona, žalia, žydra, tačiau spalvos – neryškios. Kuriant dideles erdves, reikėtų rinktis stambius, pasikartojančius vertikalius brūkšnius, nes klasikiniam stiliui tai ypatingai tinka. Taigi tokio stiliaus audiniai internetu gali būti renkamiesi ir  užuolaidoms. Jie turėtų būti sunkaus audinio, sunkiai krintančios, masyvios. Puikiai derėtų tokias užuolaidas puošti augaliniais motyvais. Pataria Audiniai.com:

Moderni klasika – tai lengvesnė ir šviesesnė klasikinio interjero variacija, kuri pritaikant bei modernizuojant klasikinį, įprastą stilių, jo elementus ir linijas, sukurimas naujoviškas požiūris į interjerą. Šiam interjero stiliui labai svarbu yra spalvinė ir funkcinė darna, kai akcentuojamos smulkios detalės bei linijos, o kartu pabrėžiama elegancija bei namų jaukumas. Santūrumas, griežtų linijų elementų raštai modernios klasikos stiliaus interjere leidžia improvizuoti klasikine tematiką ir kurti naujovišką dizainą naudojant natūralias spalvas, tačiau nevengiama naudoti ryškesnių akcentų. Langų dekoras, užuolaidos pasitarnauja, kai norima sukurti pasirinktinai – klasikinę ar moderniąją nuotaiką interjere.

Modernus stilius – yra mėgstamas dėl aiškių geometrinių linijų, kai naudojamos prigimtinės spalvos, o interjeras kuriamas labai funkcionalus. Šis stilius atspindi tai, kas buvo praeityje, anksčiau. Modernusis stilius kuriamas naudojant geometrines formas. Šis interjeras skatina paviršių švarą, todėl vengiama dekoracijų ir įvairių detalių gausos. Moderniojo stiliaus užuolaidoms naudojami ypatingai kokybiški audiniai internetu ieškant gaivumo ir dailiai krintančios medžiagos. Audiniai gali būti naudojami tiek matiniai, tiek subtiliai žvilgūs.

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *