Akių masažuoklisAkių masažuoklis

Kasdieniniame gyvenime, daugelis mūsų, nesąmoningai patiriame stresą. Namai, darbas ir kiti įvairūs kasdieniški dalykai gali sukelti raumenų įtampą ir spazmus kakle arba pečių juostoje. Tėvam dažnai skauda kaklą kai nešioja savo naujagimius. Mamos po gimdymo stadijos yra ypač pažeidžiamos traumų, nes hormoniniai nėštumo pokyčiai palieka paslankesnius raiščius ir laisvesnius sąnarius. Tokiu atveju šis pasikartojantis procesas gali pabloginti Jūsų laikyseną, įtempiant daugiau įtampos kaklo, pečių ir nugaros srityse. Raumenų minkymas aplink kaklą ir pečius padeda sumažinti raumenų įtampą ir palengvina kasdienį stresą. Masažuokliai gali ypatingai atpalaiduoti įsitempusius raumenis.

Pagrindiniai privalumai naudojant kaklo ir pečių masažuoklį

  1. Raumenų skausmo malšinimas. Pagreitina kraujotaką ir deguonį, šis procesas padeda malšinti skausmą ir sumažinti uždegimą. Mušamasis masažas (sportinis masažo pistoletas) atpalaiduoja endorfinus – aminorūgštį, kuri veikia kaip natūralus organizmo skausmą malšinantis vaistas. Po masažo jūsų judesių diapazonas taip pat pagerės dėl susikaupusios pieno rūgšties, kuri padeda sukelti raumenų standumą. Ypatingai mušamasis masažas yra aktualus daug sportojantiems žmonėms.
  2. Padeda sumažinti migreną ir akių įtampą. Akių masažuoklis yra puiki alternatyva, be jokių šalutinių poveikių, kuri padeda nuo galvos skausmų ar migrenos atvejais. Kaklo masažuokliai skatina raumenų spazmų malšinimą ir padeda geriau kraujotakai, kuri sumažina spaudimą galvoje. Tyrime buvo nustatyta, kad pacientai, sergantys nuolatine migrena, patyrė dramatišką galvos skausmo sumažėjimą reguliariai masažuodami kaklą, su masažuokliu (pvz am700).
  3. Gerina teigiamas emocijas. Ne tik jūsų kūnas gaus naudos iš masažų, bet ir jūsų nuotaika bus geresnė! Tyrimai parodė, kad serotonino ir dopamino kiekio padidėjimą dalyviams, kuriems buvo atliekamos masažo procedūros. Kai mūsų kūnas yra atsipalaidavęs, tai ir mūsų nervų sistema kardinaliai geresnė. Mūsų širdies susitraukimų dažnis mažėja, taip pat ir kvėpavimas, masažai yra naudingas būdas pertvarkyti savo kūną. Kai kurios įmonės savo darbuotojams siūlo reguliarias masažo procedūras, nes sumažina darbuotojų stresą, kuris pagerina darbo produktyvumą.
  4. Stiprina imuninę sistemą. Reguliarūs masažai padidina baltųjų kraujo kūnelių ir limfmazgių kiekį, kurie yra labai svarbūs kovojant su ligomis ir įvairiomis infekcijomis. Masažuokliai kūnui aktyvina limfinę sistemą, kuri yra atsakinga už kenksmingų medžiagų filtravimą ir pašalinimą iš organizmo, todėl jūsų kūnas bus stiprus ir sveikas. Įvairaus tipo masažuoklius rasite čia.

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *