pavasariniai kombinezonai kudikiamspavasariniai kombinezonai kudikiams

Vaikams nė kiek nerūpi koks lauke oras – jie visada pasiruošę naujiems atradimams. Mamos, žinoma, džiaugiasi savo vaikų smalsumu, tačiau joms rūpi jų sveikata, būtent todėl pavasariniai kombinezonai kudikiams  – geriausias sprendimas. Pavasariniai kombinezonai kūdikiams idealiai tinka pasivaikščioti gryname ore.

Pavasarinis kombinezonas kūdikiui yra pats patogiausias rūbas šaltuoju laikotarpiu. Jis praktiškas, nekausto vaiko judesių, puikiai apsaugo nuo vėjo net jautriausias kūno vietas.

Geras pavasarinis kombinezonas kudikiui turi būti atsparus drėgmei, gerai pašalinti šilumos perteklių, nesukelti jokių alerginių reakcijų ir netrukdyti laisvai judėti.

Kad neįsigytumėte kombinezono, kurį vilkėdamas jūsų mažylis šals ir jausis nepatogiai įsidėmėkite keletą svarbių taisyklių:

  • rinkitės natūralių medžiagų kombinezoną, kuris gerai „kvėpuoja“ ir, skirtingai nuo kitų sintetinių gaminių, kūdikiui nesukelia alerginių reakcijų;
  • atkreipkite dėmesį į užtrauktuką (prie smakro turi būti papildoma apsauga, kad mažylis netyčia nesusižalotų – užtrauktukas neįbrėžtų, neįtrauktų odos ir pan.);
  • modeliai su gumelėmis rankogaliuose bei kelnių apačioje patogesni, jų dėka galima reguliuoti dydį ir jie gerai apsaugo nuo purvo patekimo;
  • vilkėdamas rūbą vaikas turi jaustis patogiai, jam turi būti lengva judėti;
  • viršutinis sluoksnis turi būti iš vandeniui atsparios medžiagos, o siūlės privalo būti gerai apdorotos, kad vanduo neprasisunktų.

Pavasariniai kombinezonai vaikams – kaip išsirinkti pagal vaiko amžių

Neverta pirkti viršutinius rūbus pavasariui iš atskirų kelnių ir striukės. Pasivaikščiojimo metu mama paima kūdikį ant rankų, tuo metu gali apsinuoginti jo nugarytė ir mažylis gali peršalti.

Pavasariniai kombinezonai vaikams perkami atsižvelgiant į jų amžių ir ūgį:

  • patiems mažiausiems reikalingi šilti rūbeliai, kad jie pasivaikščiojimo metu nesušaltų, kadangi vežimėlyje kūdikiai praktiškai nejuda. Geras pasirinkimas šiuo atveju – maišo tipo kombinezonas, jis suteikia papildomą kojyčių apsaugą nuo šalčio, tad jūsų mažylis jausis jaukiai ir patogiai;
  • jau vaikštančiam vaikučiui reikalingas lengvas, patogus ir praktiškas kombinezonas, kuris nekaustytų jo judesių. Tokio amžiaus vaikams geriausiai tinka standartiniai vientisi modeliai, jie lengvai užvelkami и puikiai tiks, kai jūsų vaikas pavargęs norės ilsėtis vežimėlyje;
  • vyresniems vaikams galima įsigyti demisezoninį komplektą, susidedantį iš puskombinezonio ir striukytės. Taip apsirengęs vaikas galės aktyviai judėti – puskombinezonio petnešos lengvai reguliuojasi, o vaiko nugara patikimai apsaugota nuo vėjo.

Europietiški drabužiai vaikams internetu

Jauni tėvai dažnai svarsto kur galėtų įsigyti visus jų kūdikiui reikalingus kokybiškus daiktus prieinamomis kainomis. Mūsų parduotuvė KIDY.EU stengiasi klientams suteikti konsultaciją visais juos dominančiais klausimais ir pasiūlyti tik kokybišką produkciją.

Mūsų parduotuvėje ne tik kokybiškos prekės naujagimiams, bet ir viskas, ko reikia mamoms. Mes siūlome prekes iš viso pasaulio vaikams nuo gimimo iki 7 metų: vaikiški bodžiukai (smėlinukai), šliaužtinukai, kūdikių batukai, puskombinezoniai, rūbeliai kasdienai ir šventėms. O tiems, kas ruošiasi sveikinti naujagimį su malonumu pasiūlysime puikius dovanų rinkinius.

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *