Automobilio pardavimas per parą atrodo jums neįmanomas dalykas? Viskas įmanoma jei norite parduoti savo automobilį kuo greičiau ir turėti pinigus jau tą pačią dieną. Tai galite padaryti su paslauga – Automobilių Supirkimas. Tačiau, jūs gausite šiek tiek mažiau nei yra rinkos kaina. Galbūt jūs norite atsikratyti savo automobilio kuo greičiau? Įdėjote savo transporto priemonę į skelbimus, tačiau niekas nesusidomi? O gal yra prastos būklės ir turi gedimų? Niekas nenori pirkti sau automobilio kurio išvaizda yra prasta arba turi mechaninių gedimų. Todėl norėdami jį parduoti greičiau skelbimuose, jums reikia sutvarkyti jo gedimus, išplauti vidų ir išorę, kad turėtų puikią išorinę išvaizdą. O tai reikalauja investicijų. Mūsų siūlomoje paslaugoje jūs galite parduoti bet kokios būklės transporto priemonę, arba su įvairiausiais gedimais, o gal net ir tvarkingą.

Auto supirkimas kas tai?

Šioje paslaugoje atrinkinėjama komanda nuolatos. Joje renkame įvairiausius transporto priemonių supirkėjus. Komanda išdėstyta po visą Lietuvą. Paslauga kuri sparčiai garsėja visame pasaulyje. Ja dažniausiai naudojasi asmenys kurie nori atlaisvinti vietą savo kieme, nepavyksta parduoti savo automobilio, reikalingi greiti pinigai, turi nurašytą automobilį arba atvaryta iš Anglijos su vairu dešinėje. Komanda dirbanti visą parą, todėl naktimis nupirkti jūsų automobilį yra ne problema ! Kadangi supirkėjų yra daug, todėl visi jums pasiūlys skirtingas kainas.

Automobilio pardavimas per parą
Automobilio pardavimas per parą

Kaip galiu pasiūlyti savo automobilį?

Pasiūlyti savo automobilį ar kitas transporto priemones yra labai lengva. Jums reikės užeiti į jų internetinį puslapį ir užpildyti siūlymo formą. Formoje reikės užpildyti tik reikalingus duomenis ir įkelti kelias nuotraukas. Po užpildymo spustelsite mygtuką siųsti ir jūsų pasiūlymas išsiunčiamas iš karto visiems. Atsakymo galite tikėtis iki 30 minučių. Supirkėjai tuomet susisieks su jumis elektroniniu paštu arba nurodytu telefono numeriu ir pasiūlys savo kainas. Jei kaina netenkins, ne problema jos atsisakyti. Tačiau jei jums patiko kaina, tuomet susitarsite dėl tolimesnio susitikimo ir laiko. Jei neturite reikiamų dokumentų arba patirties juos pildant, tai ne problema, nes mes jums padėsime.

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *