Kaip pakelti puslapio reitingąKaip pakelti puslapio reitingą

Dažnai žmonės susikūrę naujus puslapius klausia profesionalų kaip pakelti puslapio reitingą? Todėl šiame straipsnyje pasistengsime jums paaiškinti kuo detaliau. Susidūrėte su problema, kad niekas neateina į jūsų internetinį puslapį arba internetinę parduotuvę? Problema gali būti daugybėje priežasčių. Dažniausiai problema būna, kad yra neatlikta vidinė ir išorinė SEO optimizacija, ir jūsų SEO rodikliai yra labai maži. Asmenys dirbantys su internetiniais puslapiais dažnai susiduria ir žino kas yra straipsnių katalogas. Mes turime nemažai katalogų, kuriuose galima skelbti savo norimus įrašus už kelis eurus. Taip pat turime ir nemokamų katalogų.

Kas tie straipsnių katalogai?

Visi iš mūsų yra skaitę žurnalus, kurie yra perkami fizinėse parduotuvėse. Tai katalogas yra labai panašus į žurnalą, tačiau jis yra internetinėje platformoje ir juos skaityti nieko nekainuoja. Tikriausiai pastebėjote, kad straipsniuose ant kai kurių žodžių yra naudojamos aktyvios nuorodos į kitus puslapius. Tos nuorodos padeda jūsų puslapiui kilti į viršų paieškos sistemose. Mūsų katalogai yra įvairiausių kategorijų, todėl tikrai rasite į kurią patalpinti apie savo norimą puslapį. Tačiau į katalogus yra talpinami tik unikalūs straipsniai, kad būtų užtikrinama puslapio kokybė ir suteiktų didesnės SEO naudos visiems mūsų autoriams. Jei nežinote ką reiškia šis žodis, tai išvertus iš anglų kalbos jo reikšmė yra optimizuota paieškos sistema. Tačiau yra katalogai kurie orientuoti tik į vieną temą, tarkime Automobilių Straipsnių Katalogas. Tokiame kataloge talpinami straipsniai tik susiję su transporto priemonėmis. Todėl jau įrašo susijusio kitomis temomis čia nepatalpinsite. Kuomet patalpinsite savo puslapį per daug katalogų, jūsų reitingai pakils, taip pat rekomenduojame įsigyti ir atgalines nuorodas.

Ar turiu rašyti kokybišką straipsnį?

Nerekomenduojame rašyti ferminių straipsnių, kurie net nepataikys į jūsų straipsnio tematiką. Kai rašote straipsnį, laikykitės visų nurodytų reikalavimų. Tarkime jūsų straipsnyje negali būti daugiau nei 2 aktyvios nuorodos, įrašą turi sudaryti minimaliai 300 žodžių ir naudokite iliustracijas. Reikia nepamiršti, kad straipsniai turi būti parašyti be gramatinių klaidų. Kai straipsnis bus kokybiškas, jis indeksuojamas greičiau, o ir patiems lankytojams skaityti bus jį maloniau.

Kaip pakelti puslapio reitingą
Kaip pakelti puslapio reitingą

Straipsnis parengtas ir patalpintas Grundolita komandos

 

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *