Dauguma iš mūsų perka naudotus automobilius, dėl didelio kainos skirtumo tarp naujų. Nauji automobiliai yra kai kuriems iš mūsų kiek per brangūs, ir to negalime sau leisti. Nusipirkti tvarkingą naudotą automobilį, gali būti ir ne taip paprasta. Atsiranda vis daugiau pardavėjų, kurie gali bandyt parduoti jums prastą automobilį, kad tik nuo jo uždirbtų. Tačiau to galite išvengti jei pasinaudosite VIN patikra paslaugomis. Įsigiję ataskaitą, jūs išvengsite blogo automobilio nusipirkimo, kadangi jums bus pateikta išsami informacija apie norimą transporto priemonę. Ši paslauga kainuoja, tačiau palyginus su jos nauda, kaina tikrai maža. 1 ataskaitos kaina 15eur, o dviejų ataskaitų kaina 20 eurų, todėl pirkdami dvi ataskaitas iš karto, vieneto kaina gausis vos 10 eurų. Automobilio patikra pagal kėbulo numerį leis jums pasitikrinti savo norimas transporto priemones iš namų. Tai puikus dalykas jei automobilis yra nutolęs nuo jūsų. Tad jei jis yra su bloga praeitimi, tiesiog sutaupysite savo laiko ir išlaidų kurui.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Paslauga kuri puikiai pasitarnauja visiems, kurie perka naudotas transporto priemones. Kaip ir minėjome, jūs gausite tikrai plačios ir naudingos informacijos. Nuolatos atnaujinamos informacijos apie visas transporto priemones. Visa informacija gaunama iš patikimų šaltinių, tokių kaip servizai, draudimo kompanijos, techninės apžiūros, registrų centrai, skelbimų , o kartais net tiesiogiai iš pačio automobilio. Kartais gali pasitaikyti, kad pardavėjas bando parduoti vogtą automobilį, todėl išvengsite tokio automobilio pirkimo. Sistema automatiškai patikrina visų šalių paieškos bazes, ar jis nėra paieškomas. Gali atsitikti ir taip, kad pardavėjas yra sąžiningas, tačiau pats nežino savo parduodamo automobilio praeities. Ataskaitoje galite rasti tokios informacijos kaip:

  • Patirtos automobilio avarijos – vienas iš svarbiausių dalykų perkant naudotą automobilį. Gal būt kitoje šalyje jis patyrė labai smarkią avariją, atvarė į Lietuvą, ją sukrovė iš kelių ir dabar bando parduoti. Nerekomenduojame niekam pirkti tokio automobilio, kadangi pagalvokite apie saugumą. Jei automobilis turėjo avarijų, jums parodys datą, kokia žala buvo įvertinta, ir kokios detalės nukentėjo.
  • Tikroji rida – pateikiama išsami kiekvienų metų rida. Jei rida buvo kada nors atsukta, pamatysite kuriais metais ir iš kokios į kokią ji buvo atsukta.

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *