Vandens vasarą suvartojame daug daugiau, kadangi kylant oro temperatūrai, daug kūno vandens netenkame su praikaitu. Šiuolaikiniuose biuruose įrengti kondicionieriai gelbsti karštą dieną, kurie vėsina ir galbūt vandens geriame mažiau, tačiau dėl jų neretai pasitaiko ir susirgimų pačiame vasaros įkarštyje, o kūnas negauna tinkamo vandens kiekio. Tokios sąlygos įtakoja mūsų sveikatą neigiamai. Taigi, ką daryti?

 

        Kodėl pamirštame gerti vandenį?

 

Tikriausiai teko susidurti su situacija, kai dirbant intensyvų darbą ne tik pamirštame pavalgyti, o ką jau kalbėti apie vandenį, kuris yra būtinas mūsų gyvybei, energijai ir gerai nuotaikai. Net ir dirbant namuose, neretai valgis ir troškulio numalšinimas tampa paskutinėje vietoje, nes dėl įtempto gyvenimo ritmo prioritetus perskirstome automatiškai, negalvodami apie ilgalaikes ir nemalonias pasekmes.

Kitos priežastys, kodėl mes galbūt negeriame vandens, nes jis yra neskanus, turi keistus kvapus, spalvą. Visas šias problemas nesunkiai, greitai ir kokybiškai išspręsti gali padėti vandens filtrai. Tai – ilgalaikis sprendimas, kurio neretai bijoma dėl vandens filtrų kainų, dėl nežinojimo, kur kreiptis, ką daryti, nuo ko pradėti, kaip išsirinkti.

 

Kaip išsirinkti vandens filtrus biurui?

 

Kaip namuose, taip ir biuruose, vandens filtrai, geriamojo vandens sistemos ir kitos priemonės vandens kokybei gerinti yra parenkamos specialistų, kurie įvertina jūsų vandens kokybę, bendrą problematiką, patalpų dydį, dirbančių žmonių skaičių ir kitus elementus. Įvertinę visus kriterijus, vandentvarkos specialistai pakonsultuos ir parinks labiausiai tinkamą ilgalaikį

sprendimą.

Neskubėkite patys rinktis vandens filtrus, nes ne visada tai bus geriausias sprendimas. Kodėl? Vandens filtrai gali būti įvairiausių pajėgumų, dydžių, skiriasi jų paskirtis, todėl pirmiausia įmonė, kuri jums nori parinkti įrangą švariam vandeniui, turi atlikti vandens tyrimą sertifikuotoje laboratorijoje. Paprastai tyrimo atsakymas gaunamas per keletą dienų, taigi ir tolimesni darbai neužtruks.

 

Kaip biure vandens filtrai gali pakeisti kasdienybę?

 

Kai vanduo yra skanus, minkštas, neturi pašalinių kvapų ar skonių – norisi jį gerti daugiau ir dažniau. Mokslininkai, gydytojai ne veltui nuolat kalba apie tai, kaip svarbu gerti daugiau vandens, nes jis įtakoja mūsų energiją, produktyvumą, kurie yra svarbūs dirbant.

Jei net ir turint skanų vandenį biuruose, pamirštate jį atsigerti, nusistatykite priminimus, kas 15-30 min atsigerti 250 ml vandens. Kitas būdas – tai gertuvė, kuri visada bus kartu su jumis, kaip priminimas. Gertuvę rinkitės būtinai stiklinę arba nerūdijančio plieno. Šios medžiagos mažiausiai paveikios oro sąlygoms, todėl vanduo ilgiau išliks švarus. Tuo tarpu plastiko gertuvės sąveikauja su oru ir į jūsų geriamą vandenį patenka mikroplastikas, kuris, nors ir pasišalina su šlapimu, be jautresniems organizmams gali turėti neigiamą poveikį, sukelti skrandžio skausmus ir kitus sveikatos sutrikimus.

 

 

 

 

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *