Seksas – didelis malonumas. Bent jau daugeliui žmonių. Natūralu, kad tie, kurie dažnai, reguliariai mėgaujasi sekso malonumu – turi iš anksto pasirūpinti apsaugomis, kurios leistų išvengti ne tik neplanuojamo nėštumo, jeigu jo yra nenorima, tačiau taip pat ir lytiškai plintančių ligų. Tam, geriausiai, žinoma, tinka prezervatyvai, kadangi jie vieninteliai pasižymi tokiu daugiafunkcionlumu, o greta dar gali suteikti ir daugiau malonumo.

Tiesa, kur įsigyti prezervatyvus, kurie yra geriausios kokybės, tačiau kurių kaina – prieinama, ir naujam žmogui, kuris dažniausiai labai taupo. Tiesa, yra ir daugiau prekybos vietų, tad ieškant reikia įvertinti kelias smulkmenas. Jas ir aptarsime.

Sargiai ten, kur siūlomi legaliai

Pirmiausia reikia ieškoti tokių prekybos vietų, kurios siūlo įsigyti prezervatyvus legaliai. Galima sakyti, kad tai yra viena svarbiausių sąlygų, kuria lemia, kad perkami sargiai bus tikrai geros kokybės. Legaliose prekybos vietose prekiaujama tik apsaugomis, kurios yra sertifikuotos, turi CE žymėjimą, o tai dažnai yra papildomas įrodymas, kad kokybė tikrai bus gera.

Tiesa, kai kurie randa skelbimų puslapiuose sargius, kurie kainuoja pigiau. Dėl to juos ir perka. Deja, dažniausiai tokiuose puslapiuose  parduodami sargiai yra ne tik kad prastos kokybės, tačiau ir apskritai gali būti, kad jie neatlieka apsaugos, kuri reikalinga. Bandymai sutaupyti – visiškai neatsiperka, kadangi naudojama netinkamos kokybės apsaugos priemonė – neveiksi.

Plati sargių pasiūla

Taip pat juos renkantis siūlome įvertinti ir  tai, kad galima rasti labai įvairią pasiūlą. Visgi, kitose prekybos vietose pasirinkimas yra kur kas mažesnis. Tai tikrai minusas. Kuo daugiau pasiūlos – tuo didesnė tikimybė, kad pavyks rasti tokius sargius, kurie Jums labiausiai tinkami.

Ieškodami įvertinkite kelis aspektus:

  1. Koks yra jų dydis.
  2. Kokio storumo.
  3. Kokios spalvos.
  4. Kokio aromato sargiai yra.
  5. Kuris gamintojas Jums labiausiai tinka.
  6. Iš kokios medžiagos jie yra kurti.
  7. Žinoma, ar paviršius yra su lubrikantu.
  8. Ar jis yra grublėtas ir suteikia daugiau malonumo?
  9. Gal jis šildantis arba šaldantis?
  10. Ir t.t.

Akivaizdu, kad dargiai yra ne tik apsaugos priemonė, tačiau taip pat ir daugiau malonumo sekso metu suteikti galintis įrankis. O kuo daugiau pasiūlos yra – tuo didesnė tikimybė, kad rasite tokius, kurie Jums labiausiai tinkami.

Remkitės kitų žmonių patirtimis: kuris sargis yra geriausias?

Ieškodami prekybos vietos taip pat galite remtis ir kitų žmonių nuomonėmis, komentarais, kurie gali padėti susidaryti įspūdį apie tam tikras prekyvietes. Kai norisi, kad sargis tikrai būtų patikimas – reikia skirti laiko bei dėmesio. Tačiau radus – gyvensite ramiai, kadangi visada žinosite kur pirkti geriausias apsaugos priemones.

Natūralu, kad Jūsų bei kitų žmonių nuomonės sutampa ne visada. Tai yra įprastas dalykas. Tačiau kitų komentarai gali padėti bent jau geriau suprasti, ar vienos arba kitos prekybos vietos internete noriai sprendžia konfliktus, jeigu tokių kyla, ar panašiai. Žinoma, reikia remti tokius verslus, kurie yra palankūs savo klientui.

Nemokami mėginukai

Kai kurie pirkdami sargios komplekte taip pat gauna ir nemokamus mėginukus. Tai yra puiki galimybė išbandyti daugiau apsaugos priemonių. Juk tik bandymo būdu pavyks rasti tokius, kurie Jums labiausiai tinkami.

Tikrai ne visos prekybos vietos internete siūlo tokias opcijas, tad siūlome domėtis ir galbūt rasite tokią, kuri yra dosni ne tik savo prekių kokybe, tačiau taip pat ir mėginukais, kurie tikrai visada džiugina.

Informacijos šaltinis: prezervatyvai.net

 

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *