Abi šios kortos, tiek taro kortos, tiek lenormand kortos plačiai naudojamos atliekant profesionalius būrimus. Šios dvi pranašavimo sistemos itin tiksliai atsako į pašnekovo užduodamus klausimus, todėl jos taip ir mėgiamos visų. Priešingai nei orakulo kortos, orakulo kortos skirtos pradedantiesiems, pasižaisti – panagrinėti pranašavimo sistemas. Pabandykime atsakyti į klausimą, kokias gi kortas pasirinktis, detaliau apžvelkime kiekvieną iš jų:

Taro kortos – šios kortos turi specialų dėstymą. Kiekvienas būriantis su taro kortomis turi žinoti šių kortų reikšmes bei dėstymą, kitu atveju būrti šiomis kortomis negalės. Taro kortos skirstomos į dvi dalis: mažieji ir didieji arkanai. Profesionalius būrimus atlieka su abiejais arkanais, tačiau pasitaiko atveju, kai žmonės būria su mažaisiais ar didžiaisiais arkanais. Taro kortų galite klausti bet kokių atsakymų, jos padės išsiaiškinti įvairiausius klausimus, kurie neduoda jums ramybės. Šios kortos pateiks tikslius atsakymus, po kurių galėsite priimti aiškius sprendimus. Šios kortos yra populiariausios ir labiausiai naudojamos.

Lenormand kortos – šios kortos kaip ir taro, turi savo kortų dėstymą. Lenormand kortos taip pat naudojamos atlikti profesionalius būrimus. Šių kortų galite klausti bet kokių klausimų, pateikiami atsakymai visada bus tikslus. Šios kortos buvo išrastos Marijos Lenormand, tuo metu šios kortos buvo labai plačiai naudojamos. Marija lenormand kortomis kortomis būrė daugumai to meto žymių žmonių.

Apibendrinus galima teigti, kad abi šios kortos puikiai tiks profesionaliems būrimams. Pasakyti kokias kortas pasirinkti sunku, kiekvienam reikėtu rinktis individualiai. Nei vienos, nei kitos nėra geresnės viena už kitas, jos turi skirtingas būrimo sistemas. Taro bei lenormand kortos turi aiškius dėstymus bei atsako į konkrečius žmonių klausimus. Todėl norint išsiaiškinti tam tikrus klausimus abi šios kortos puikiai tiks. Mūsų elesoul.eu parduotuvėleje rasite tiek taro kortas, tiek lenormand kortas. Galėsite rinktis iš įvairiausių taro bei lenormand kortų rūšių. Jeigu nepavyksta išsirinkti tinkamų kortų, visada galite parašyti mums, mes pasiruošę padėti išsirinkti būtent jums tinkamiausias kortas. Iki susitikimo elesoul.eu parduotuvėlėje.

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *