Sostinėje nekilnojamojo turto rinka išskirtinai aktyvi. Kadangi būtent šis miestas kiekvienais metais sutraukia nemažai naujakurių, kurie anksčiau ar vėliau pradeda ieškoti ir nuosavų namų. O kai kurie į būstą žvelgia kaip investiciją, kuri gali padėti dar ir uždirbti. Tačiau norint įsigyti nuosavus namus reikėtų būti pasiruošus investuoti nuo šimto tūkstančių Eurų. Būtent nuo tokios kainos prasideda neseniai pastatyti arba dar tik vystomi butų projektai. Bet konkreti kaina labiausiai priklausys nuo pasirinkto būsto ypatybių bei jo lokacijos. Kuo jis bus arčiau miesto centro ar kitoje prestižinėje vietoje, tuo ir išleisti teks daugiau. Lygiai taip pat ir su buto plotu ar kitais privalumais.

Kodėl verta rinktis naują?

Būtent tokie būstai susilaukia daugiausiai dėmesio. Todėl jau nieko nestebina, jog dalis jų parduodami kartais net neužbaigus statybos darbų. Kadangi žmonės vertina naujų namų privalumus bei galimybę juos įsirengti pagal asmeninius norus. Dėl šios priežasties vis dažniau parduodami nauji butai Vilniuje tik su daline apdaila arba kartais netgi ir be jos. Tai suteikia naujiems savininkams visišką kūrybos laisvę. O tai reiškia ir galimybę turėti svajonių namus. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl verta rinktis būtent juos. Kadangi privalumų yra daugybė. Pradedant nuo šiuolaikiško išplanavimo ir baigiant išvystyta aplinkine infrastruktūra. Kas yra ne mažiau svarbu patogiam gyvenimui.

Paprastesnis banko finansavimas

Tikrai nemaža dalis naujakurių pirmuosius savo namus įsigyja su banko paskola. Kas yra nemaža pagalba. Kadangi kitaip tektų taupyti ne vienerius metus, o kartais netgi ir dešimtmečius. Tačiau parduodami nauji butai Vilniuje pasižymi dar ir tuo, jog į juos bankai žiūri žymiai palankiau, negu į senesnės statybos būstus. Todėl ir įsigyti tokius namus gali būti lengviau. Taip yra todėl, jog jie gali ilgiau išlaikyti savo vertę ir už juos dažnai prašoma tikrai adekvati bei pagrįsta kaina. O tai reiškia, kad ir mažesnė rizika. Nors daugelis žmonių šį būstą renkasi ne dėl šio aspekto.

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *