ParketlentėsParketlentės

Kuomet kalbame apie remontą, namų interjerą ar apdailos ir statybines medžiagas, susiduriame su įvairiausiais klausimais, neaiškumais, pamąstymais. Kokias grindis kloti? Ar tiktų parketlentės? Kokį dizainą rinktis vienu ar kitu atveju? Ar visos parketlentės tiktų namams, biurui?
Pakalbėkime apie tai, kas yra parketlentės ir kokie jų privalumai.
Parketlentės gaminamos iš natūralios medienos, o mediena yra vertinama jau daug metų. Tai natūralumo, patvarumo ir estetikos garantas. Uosis, ąžuolas ar kitas medis gali puošti ir Jūsų namus. Kartais parketlentės perkamos ir viešoms vietoms, tačiau dažniausiai – namams. Kodėl?
Mediena nemėgsta per didelio srauto žmonių, smėlio, purvo, drėgmės. Ne itin tiks ir dažnai avimi aukštakulniai ar kitoks nuolatinis grindų “erzinimas”, mat lako sluoksniu padengtos parketlentės gali susibraižyti.

Gausus pasirinkimas

Linea parketlentės yra įvairių rūšių, todėl pasirinkti tikrai turėsite iš ko. Įvairių medžio rūšių, suomiškos, itališkos, alyvuotos, padengtos laku, beicuotos, šukuotos. Atvykę į Linea saloną, galėsite pasikonsultuoti su specialistu, apžiūrėti pavyzdžius ir išsirinkti sau tinkamą variantą arba tiesiog pasisemti įkvėpimo ir idėjų.

Koks grindų kietumas?

Kartais klientai sako, jog norisi “minkštumo” ir mes tai suprantame. Grindys nebus minkštos, kaip lova, tačiau medienos kietumas priklauso nuo medžio rūšies.

Natūralumas

Kadangi parketlentės gaminamos iš medienos, jos jau pačios iš savęs yra natūralios, todėl jų išvaizda taip pat nebus “nupiešta”. Ji gali turėti asimetriškų raštų, skirtingų atspalvių, faktūros. Žmonės vis dažniau renkasi sendinto stiliaus parketlentės, kurios priduoda šilumos, jaukumo.

Karelia lentos

Kokios parketlentės tiktų Jūsų namams, atsakyti galėsime tik sužinoję jūsų poreikius. Tačiau dabar leiskite mums supažindinti Jus su Karelia suomių gamybos lentomis. Jos pasižymi elegancija, ypatingai aukšta kokybe ir ilgu tarnavimu, todėl jų populiarumas vis augą. Platus asortimentas, aukšta kokybė ir pasitikėjimą pelnęs prekės ženklas leis Jums atrasti savo perliuką.
Apsilankykite mūsų svetainėje arba salone ir susipažinkite su kitomis siūlomomis kolekcijomis, kurios, tikime nenuvils Jūsų akių. Nebijokite klausti, nebijokite svajoti, mūsų tikslas nėra parduoti kuo daugiau bet kam, mūsų tikslas yra pradžiuginti klientą, palaiminti jo namus ir šeimininkus.

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *