Ne paslaptis, jog vyrams dovaną išrinkti nėra taip lengva, kaip atrodo. Nors vyrai dažnai tai neigia, jie lygiai taip pat yra išrankūs, kaip ir moterys. Dėl to, jeigu norite išrinkti tinkamą dovaną vyrui, neturėtumėte griebti pirmo pasitaikiusio pasirinkimo. Deja, bet vyrams įtikti nėra lengva. Tačiau, štai, šios dovanų idėjos vyrams tikrai patiks:

 

  • Ką labiausiai mėgsta vyrai? Žinoma, jog pramogas. Padovanokite vyrui galimybę pačiam išsirinkti ekstremalią pramogą – įteikite jam dovanų kuponą. Tokiu būdu jis pats galės nuspręsti, ar nori šokti su parašiutu, ar vairuoti brangų automobilį.
  • Kvepėti gardžiai svajoja ne tik moterys, bet ir vyrai. Padovanokite jam gardžius kvepalus, tai bus ideali dovana.
  • Ką manote apie gardžią vakarienę kartu su vyru? Siūlome rinktis restoraną, kuris leis išmėginti gurmaniškus patiekalus ir sukels aiktelėjimą ne tik jums, bet ir jūsų vyrui.
  • Ne paslaptis, jog ne tik moterys mėgsta atsipalaiduoti. Vyrams SPA gali būti naudingas lygiai tiek pat, kiek ir moterims. Padovanokite vyrui kelionę į SPA centrą. Garantuojame, jis tikrai bus dėkingas.
  • Galbūt jūsų dailus vyras mėgsta fotografuotis? Tokiu atveju fotosesija būtų tinkama dovana. O dar geriau fotosesija dviems – tokiu būdu galėsite įsiamžinti kartu su brangiu vyru.
  • Vyras bus tikrai dėkingas, jeigu jam padovanoti nakvynę prabangiame viešbutyje. Tiesą pasakius, dėkingas bus ne tik vyras, bet ir jūs pati. Juk greičiausiai naktį galėsite ten praleisti kartu su juo.
  • Sveikas vyras visada bus kur kas laimingesnis ir energingesnis. Dėl šios priežasties tyrimai taip pat yra gera dovana. Pagalvokite, koks tyrimų paketas labiausiai tiktų jūsų vyrui ir jį įteikite. Galbūt dovana nėra pati įdomiausia, tačiau itin praktiška ir naudinga.
  • Leiskite vyrui išsirinkti pačiam. Jeigu jau ilgą laiką esate kartu su vyru, tuomet turbūt suprantate, kad jo poreikiai ne visada sutampa su jūsų nuomone. Paklauskite, ko jam šiuo metu reikia. Galbūt jis atvirai pasakys, kokia dovana jį nudžiugintų.

 

Šios dovanų idėjos vyrams turėtų padėti nupirkti tobulą dovaną mylimam vyrui.

Autorius juodagalvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *