3d rendering modern wood and stone white bathroom

Dušo kabinos įrengimas vonios kambaryje, tai patogus bei praktiškas sprendimas. Dušo kabina užima mažiau vietos nei masyvi vonia, Taip pat maudantis po dušu galime sutaupyti vandens, lyginant su maudymusi vonioje. Be to po dušu galime greičiau atsigaivinti ir nusiprausti. Taigi, išsirinkus norimą dušo kabiną, laukia dar vienas sprendimas, tai išsirinkti dušo kabinos duris.

Kaip išsirinkti tinkamiausias dušo kabinos duris?

Apsilankę elektroninėje parduotuvėje, rasime didelį dušo kabinų asortimentą. Čia taip pat galėsime išsirinkti ir tinkamiausias duris pasirinktai dušo kabinai.

Dušo kabinų durų yra kelių tipų. Tai varstomos durys, slankiosios durys ir suveriamos durys. Durų tipą reikėtų pasirinkti priklausomai nuo patalpos dydžio, kabinos dydžio ir galimo durų pločio. Mažoms patalpoms rekomenduojama rinktis mažesnę kabiną, o mažai kabinai prireiks siaurų durų. Tinkamiausios durys tokiu  atveju bus slankiosios. Joms atidaryti ar uždaryti prireiks mažiausiai erdvės. Na o jei vonios kambarys pakankamai erdvus, labai patogios gali bųti suveriamos ar varstomos durys. Jos tinka plačiai dušo kabinos durų angai ir suteikia dušo kabinai dar daugiau patogumo.

Svarbus ir dušo kabinos durų plotis. Esant mažai vonios kambario patalpai, teks įsirengti mažą ir kompaktišką dušo kabiną ir kuo siauresnes dušo kabinos duris. Mažiausias durų kabinos durų plotis gali būti 39 cm. Esant pakankamai vietos, pravers platesnės durys. Kuo platesnis dušo kabinos įėjimas, tuo patogiau ir ja naudotis. Todėl, turint  galimybę, vertėtų pasirinkti patogiausią variantą. Jei dušo kabina pakankamai didelė, jos durų plotis gali siekti 80 centimetrų. Tokiai durų angai siūlomos patogios, praktiškos suveriamos durys. Šio tipo durys suteiks patogaus naudojimo galimybę ir gražų, madingą estetinį vaizdą, pabrėš vonios kambario dizaino stilių.

Jei kyla klausimų ar sunku išsirinkti dušo kabiną ar jos duris elektroninėje parduotuvėje, rekomenduojama apsilankyti fizinėje parduotuvėje, kurioje galėsite apžiūrėti prekes ir sulaukti profesionalų konsultacijos. Dušo kabina ir jos durys tarnauja ne vienerius metus. Todėl svarbu apgalvoti įvairius aspektus prieš priimant galutinį sprendimą.

Autorius Grunda